Cirkulane 58
2282 Cirkulane
V nedeljo, 14. decembra, ob 17. uri, se bo v Viteški dvorani gradu Borl odvil izjemen koncert opernih arij in duetov. V intimnem, akustično bogatem prostoru boste lahko prisluhnili dvema glasbenima umetnicama:
✨ mezzosopranistki Lori Pavletič,
✨ ter sopranistki Sandri Vidovič Mlakar.
Njuni glasovi se bodo prepletali v najlepših melodijah iz zakladnice operne literature, od čutnih arij do dramatičnih in čustveno nabitih duetov, ki so zaznamovali zgodovino opere. Ob njiju bo sedel pianist izjemne muzikalnosti, Robert Mraćek, ki bo s svojim igranjem ustvaril popolno glasbeno kuliso in koncertu dodal posebno eleganco.
To bo večer, v katerem se bodo srečali mogočna arhitektura srednjeveškega gradu, vrhunska umetniška interpretacija in magija žive glasbe.
Če imate radi opero ali pa si preprosto želite preživeti nepozaben kulturni večer, tega dogodka preprosto ne smete zamuditi.
V nedeljo, 14. decembra, ob 17. uri — Viteška dvorana gradu Borl.
Doživite opero tam, kjer odmev glasbe postane del zgodovine.